Rss
Ntoyun.Net HTML5 OYUNLAR - HTML5 Games
Oyun inceleme Oyun Tanıtımı
Kullanıcı Sözleşmesi - Friv Oyun - Ntoyun.net
NTOYUN.NET KULLANIM ŞARTLARI


Ntoyun.Net e hoş geldiniz. Bu sayfadaki koşullar; sizinle (bundan sonra "Kullanıcı"), Ntoyun.net (bundan sonra "Web Sitesi") arasında yapılan bir sözleşmedir. Bu sözleşmede (bundan sonra "Kullanım Koşulları") Web Sitesinde sunulan içerik, yazılım ve servislerin tarafınızdan kullanımı sırasında uymanız/kabul etmeniz gereken kurallardan bahsedilmektedir.

Web Sitesini kullanarak bu sayfada yazan koşulları kabul etmiş olursunuz. Eğer Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmayınız.

1. KULLANIM KOŞULLARINDA YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER

Web Sitesi, istediği zaman haber vermeksizin Kullanım Koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcı, Kullanım Koşullarını belirli aralıklarla sayfanın en altındaki "Kullanım Koşulları" bağlantısına tıklayarak kontrol etmek zorundadır. Kullanım Koşulları değiştiği anda Kullanıcı yeni Kullanım Koşullarını Kabul etmiş sayılır.

2. EK KOŞULLAR
Web Sitesinin bazı kısımlarında, örneğin dosya yüklenen kısımlarda asıl dosya kaynağı olan web sayfasının Kullanım Koşullarını destekleyen kendi koşulları da olabilir. Bu servisleri kullanarak o koşulları da kabul etmiş sayılırsınız.

3. GİZLİLİK
Web Sitesi, kullanıcı nedeniyle ortaya çıkabilecek yasal sorunlardan dolayı, kullanıcının bilgisayarının IP adreslerini kayıt altına alabilir ve gerektiğinde bu bilgileri kullanabilir.

4. HİZMET DEĞİŞİKLİKLERİ
Web Sitesi, kullanıcıya haber vermeksizin bir hizmeti değiştirebilir, hizmete son verebilir.

5. HİZMET TUTARI
Web Sitesi, sunduğu içerik, yazılım ve hizmetler için ücret talep etmez. Internet bağlantısı ve bağlantı için gereken ekipmanı kullanıcı kendi bütçesinden karşılamalıdır. Kullanıcı Web Sitesine kablosuz uygulamalarla (örneğin; cep telefonları) ulaşıyorsa, kullanıcının hizmet sağlayıcısı (örneğin; GSM Operatörleri) kullanıcıdan bağlantı ücreti talep edebilir. Bu ve bunun gibi kullanıcının Web Sitesine erişimi sırasında meydana gelen masraflar kullanıcının sorumluluğundadır.

6. KULLANICININ SORUMLULUKLARI
Kullanıcı, Web Sitesini yalnızca yasal amaçlar için kullanabilir. Kullanıcı, Web Sitesine aşağıdaki şartların en az birini içeren bir yazı ya da materyal gönderemez.

başkalarının haklarını kısıtlayan veya çiğneyen; patentli, tescilli, lisanslı ve benzeri mücessel içerikler yasa dışı, tehditkar, küfürlü, taciz edici, iftira dolu, aldatıcı, sahte, başkalarının gizliliğine saygısız veya cinsel eylemleri açıkça belirten yazılı/görsel içerikler bir din, cinsiyet, cinsel tercih, ırk, yaş ya da engelli grubunu rahatsız edici, ezici, taciz edici, tehdit eden yazılı/görsel içerikler web sitesi ve çalışanları dahil, bir kişiyi ya da şirketi taklit eden içerikler herhangi bir bilgisayar yazılımı ya da donanımının işlevselliğini azaltan ya da çalışamayacak hale getirebilen; başka bilgisayarların izinsiz kullanımını sağlayan virüs ya da herhangi bir bilgisayar kodunu içeren içerikler insanları suça yönelten, özendiren veya cesaretlendiren görsel/yazılı içerikler Kullanım Koşullarını veya Web Sitesindeki bir diğer kuralı ihlal eden görsel/yazılı içerikler diğer kullanıcıların Web Sitesinden faydalanmasını engelleyecek içerikler Web Sitesi, kullanıcının gönderdiği içerikleri her hangi bir sebepten dolayı haber vermeksizin yayından kaldırabilir ve/veya silebilir. Kullanıcı hizmetleri; Web Sitesine, Web Sitesini taşıyan sunuculara zarar verebilecek, ya da onu çalışamayacak hale getirebilecek biçimde kullanamaz. Aksi taktirde Web Sitesi, Kullanım Koşullarına uyulmaması sebebiyle gereken yasal ve teknik çözümlere başvurabilir.

7. MÜCESSEL HAKLAR
Web Sitesinde bulunan oyunlar, bilgiler, yazılımlar, görüntüler, ses ve video gibi içerikler ve Web Sitesinin tasarımı, renk kombinasyonları, buton tasarımları ve diğer grafik elemanlarının hakları Web Sitesi, destekleyicileri ve/veya içerik partnerlerine aittir. Bu içeriklerin hak sahiplerinden izinsiz alınması, kopyalanması, yayınlanması yasaktır.

8. HİZMET GARANTİSİ
Web Sitesi, sunduğu içerik, yazılım ve servislerin çalışabilirliği ve zararlılığı hususunda gerekli kontrolleri yapmaktadır fakat bu hizmetlerin çalışabilirliği ve zararsızlığı konusunda hiç bir garanti vermez. Kullanıcı, bilgisayarının yazılımsal ve donanımsal güvenliğini kendisi sağlamalıdır. Bilgisayarın yazılım ve/veya donanımında ortaya çıkan aksaklıklardan Web Sitesi sorumlu tutulamaz.

9. SON VERME
Web Sitesi, Kullanım Koşullarına uymayan kullanıcıların Web Sitesinden yararlanma haklarına, haber vermeksizin son verebilir. Web Sitesini fazlasıyla tehdit eden durumlarda yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar. Bu amaçta kayıtlı tüm materyalleri bilgileri kullanır.

10. ULUSLARARASI KULLANIM
Bu sayfadaki kullanım koşulları Türkiye yasalarına göre hazırlanmıştır. Kullanıcı eğer Web Sitesine Türkiye dışında bir ülkeden ulaşıyorsa, Kullanım Koşullarının yanında Web Sitesine eriştiği ülkenin yasal gereksinimlerini de dikkate almak zorundadır.
tasarim81 teknoloji perakendezincirleri otomatlistesi marka-listesi kozmetikkisiselbakim hizmet-sektoru giyim-aksesuar dekorasyon-sitesi caferestoran
X

Bilgilendirme


Oyunlar açılmıyorsa aşağıdaki resimdeki gibi FLASH PLAYER etkinleştirin.